Drzwi z czytnikiem twarzy, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi z czytnikiem twarzy

Drzwi są nieodłącznym elementem systemów kontroli dostępu. Drzwi zewnętrzne zabezpieczają przed wejściem niepowołanych osób do wnętrza budynku lub mieszkania. Na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze rozwiązania, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników, by jak najbardziej uprościć codzienne powtarzalne czynności i zapewnić bezpieczeństwo domu. Wprowadzony przez firmę PARMAX nowatorski czytnik twarzy może z czasem zastąpić tradycyjne zamki w drzwiach.

Nowoczesne technologie na stałe wkroczyły do naszego życia – trudno dziś wyobrazić sobie dzień bez laptopa, iPhona czy tableta. Innowacje stanowią również o rozwoju różnorodnych dziedzin, w tym także architektury. Tradycyjne klucze zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania: wielofunkcyjne piloty, klawiatury numeryczne, czytniki linii papilarnych. W niedalekiej przyszłości nawet zwykłe drzwi nie będą już takie same. Dzięki nowoczesnym technologiom powoli możemy zacząć zapominać o kluczach. Na pierwszy plan wysuwają się systemy rozpoznawania twarzy i to do nich należy przyszłość.

PARMAX udowadniał już, że takie technologie, jak czytniki linii papilarnych czy klawiatury numeryczne, mogą zostać wykorzystane również w drzwiach zewnętrznych i gwarantować ich właścicielom coś bezcennego – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że drzwi PARMAX mogą być wyposażone również w funkcję bezdotykowego otwierania za pomocą smartfona czy karty. W tym roku PARMAX poszedł o krok dalej. Jako pierwszy producent drzwi zewnętrznych w Polsce wprowadził czytnik twarzy.

 

Zobaczcie, jak działa to rozwiązanie: https://youtu.be/Y5gjjmnqbeE

Bez-nazwy-2

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!