Gdzie kupić?, Drzwi drewniane – zewnętrzne i wewnętrzne Parmax

wczytywanie strony

menu mobilne

Gdzie kupić?

Opiekunowie Regionalni

Artur Paruch
Tel: 609 823 498
E-mail: artur@parmax.pl

Włodzimierz Hojczyk
Tel. 667 977 078
E-mail: wlodek@parmax.pl

Lista partnerów

Kliknij zaznaczony punkt na mapie aby zobaczyć dane teleadresowe naszego partnera lub wybierz województwo z poniższej listy, aby zobaczyć spis dystrybutorów, u których można zakupić nasze produkty.

Informacje zostaną wyświetlone pod mapką.

Wybierz województwo:

Domega

Salon firmowy
Poznań, ul. Krauthofera 42
info@domega.pl
(61) 830-34-68

Domega

Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 92
swarzedz@domega.pl
(61) 651 54 54

Aspeer

Leszno, Pankiewicza 1
info@aspeer.pl
(65) 526 56 57

Cezab

Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 69
biuro@cezab.pl
(62) 735 55 56

FH Elwa sc

Kalisz, ul. Wrocławska 48
elwasc@wp.pl
(62) 768-70-93

F.H.U. Bau-Bud Adam Olszewski

Szydłowo 47A,
biuro@bau-bud.pl
604-936-266

Nidom

Konin, ul. Spółdzielców 27/1
oknaidrzwi@onet.eu
(63) 245-87-59

ALANDO

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Kalisz, ul. Majkowska 17
biuroalando@arante.pl
62/757 69 69

Partner

Wronki, Al. Wyzwolenia 1
biuro@partner-wronki.pl
696-410-449

Tyvo Design Krzysztof Tywonek
HOME CONCEPT (dawne TTW HOME)

Salon firmowy
Katowice, al. Roździeńskiego 191
biuro@tyvo.pl
796-903-300

Timber

Salon firmowy
Cieszyn, ul.Stawowa 48
biuro@timber.pl
(33) 852 53 23

Art Seven

Gliwice, ul. Tarnogórska 6
artseven.gliwice@gmail.com
(32) 441-77-05

Drewdom s.c.

Mazańcowice k. Bielsko-Biała, Mazańcowice 602
drewdom@op.pl
(33) 815-61-94

Euro Tech

Mikołów, ul. Jasna 2
info@eurotech.pl
(32) 738-52-80

FHPU Domino

Częstochowa, ul. Sabinowska 18
domino.pl@onet.eu
(34) 369-73-08

FHU Meritum

Częstochowa, ul. Krótka 29/31
biuro@oknameritum.pl
(34) 361-03-92

GALERIA DRZWI EWA

Częstochowa, ul. Krakowska 26a
www.drzwiewa.pl
(+48) 881 201 094

Interior

Katowice, al. Roździeńskiego 199
biuro@interior.katowice.pl
535-080-100

MTB Janusz Jasiński i Spółka s.j.

Żywiec, ul. Łączna 8a
zywiec@mtbjasinski.com.pl
(33) 861-02-63

Multi - Form

Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 194
czechowice@multiform.pl
(32) 215-61-48

Multiko

Bielsko-Biała, Mazańcowice 57
bielsko@multiko.eu
798 675 654
512 621 571

Multiko

Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 50
sosnowiec@multiko.eu
32 355 10 50

Multiko

Chorzów, ul. Katowicka 157
chorzow@multiko.eu
519 101 283

Multiko

Rybnik, ul. Prosta 180
rybnik@multiko.eu
513 812 072

Perfekt Design

Lubliniec, ul. Świętej Anny 15 a
perfekt.lubliniec@oknoplast.com.pl
(34) 351 18 92, 696 022 898

Super Drzwi Okna/Drzwi/Bramy Centrum Handlowe AGATA

Katowice, Al.Roździeńskiego 93
superdrzwi@superdrzwi.pl
(32) 781 19 10

Super Drzwi Okna/Drzwi/Bramy

Świętochłowice, ul. Wojska Polskiego 16B
superdrzwi@superdrzwi.pl
(32) 770 53 10

Atelier Salon Stolarki Budowlanej

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Kraków, ul. Powstańców 25A
salon.atelier@wp.pl
601 555 921

House Studio

Salon firmowy
Kraków, ul. Zakopiańska 56
biuro@house-studio.pl
(12) 373-93-63

Creative Salon Drzwi Janusz Zięba

Myślenice, ul. Słowackiego 90a
janzie@vp.pl
691 241 692

FHU Liszka Jerzy Liszka

Gorlice, ul. Stróżowska 18
jerzyliszka@poczta.onet.eu
(18) 353-51-51

Franko

Wadowice, ul Lwowska 59
karolpaciorek@interia.pl
33 823 49 29

Mat-bud

Tarnów, ul. Konopnickiej 6
matbudtarnow@op.pl
(14) 629-61-49

Pils

Kraków, ul.Jeziorany 3a
biuro@pils.com.pl
12 642-36-08

Proxa Design

Nowy Sącz, ul. Zielona 34
lreszczynski@proxa.com.pl
(18) 441-12-03

PUH Sotar

Tarnów, ul. Szkotnik 2B
sotar@oknoplast.com.pl
(14) 636-88-33

PUH Sotar

Tarnów, ul. Przemysłowa 8
sotarfilia@oknoplast.com.pl
(14) 629-63-44

SAMPRE

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Bydgoszcz, ul. Fordońska 135
oknoplast@sampre.pl
52 341 22 75

Ciepliński

Brodnica, ul.Dworcowa 8a
kontakt@cieplińskiokna.pl
566 498 444

IMAGO

Inowrocław, ul. Aleja Niepodległości 80b
biuro@imago-barcin.pl
502 563 775

IMAGO

Barcin, ul. Słowackiego 28
biuro@imago-barcin.pl
502 563 775

Zebrano Jacek Budniewski

Toruń, ul. Równinna 5
zebrano@zebrano.eu
794-357-405

Bartal

Lublin, ul. Diamentowa 5
biuro@bartal.pl
512 225 247

Dom Expert

Puławy, ul. Lubelska 41A/4
salon.domexpert@oknoplast.com.pl
81 888 20 40

Salon Roko

Lublin, ul. Rusałka 6
biuro@roko.biz.pl
(81) 532-52-71

Adams Centrum Handlowe

Żary, ul. Górnośląska 17
okna@e-adams.pl
(68) 479-44-88

Etna Plus

Gorzów Wielkopolski , ul.Borowskiego 7
kontakt@etna-plus.pl
957 369 977

Homax

Słubice, ul. Wojska Polskiego 111f
kontakt@homax.com.pl
95 757 14 31

PATIO

Zielona Góra, ul. Batorego 122
biuro@oknazielonagora.pl
501 407 123

PATIO

Żary, ul. Gospodarcza 5
kontakt@patio-okna.pl
886-117-654

Budomar Okna Drzwi Bramy

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Bełchatów, ul. Czapliniecka 120 A
biuro@budomar.net.pl
(44) 635 90 12

GP System Stamet

Sieradz, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
sieradz@gpsystem.pl
(43) 822-00-15

Lukadoor

Łódz, ul. Brukowa 91
lukadoor1@wp.pl
509 950 946

Mstudio

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Łódź, ul. Łąkowa 7B
biuro@mstudio-lodz.pl
(42) 63-63-900

P.H. Bartek Hurtownia Stolarki Budowlanej

Lipce Reymontowskie , ul. Targowa 2
lipce@bartek-okna.pl
519-352-176

G-MAX

Krosno, ul. Czajkowskiego 94
biurogmax@gmail.com
730-730-375

Aprum

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Janki gm. Raszyn, ul. Sezamkowa 2
aprum.biuro@gmail.com
(22) 720-55-61, 602 599 527, 608 208 249

SALON OKIEN I DRZWI KOMFORT

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Radom, UL. LUBELSKA 51
biuro@vetrex.radom.pl
535 335 635

BIMM

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Grodzisk Mazowiecki, Żyrardowska 1E
info@bimm.com.pl
506 040 285

DDD RADOM

RADOM, UL. WIERZBICKA 26/44
ddd.radom@ddd.com.pl
483 312 404

Nova BP

Legionowo, ul. Jagiellońska 34
biuro@novabp.pl
(22) 784-83-30

Noveo Dariusz Nowacki

Płock, ul. Synów Pułku 4
biuro@noveo.com.pl
(24) 266-83-03

Nowak Dom

Siedlce, ul. Warszawska 22
siedlce@oknoplast.com.pl
(25) 644 52 72

Salon podłóg i drzwi VOX

Radom, ul. Warszawska 156
radom-warszawska@vox.pl
48/370-31-24, 661 259 008

Perfekt Design

Opole, ul. Oleska 121
perfekt.opole@oknoplast.com.pl
77 453 81 93, 660 008 347

Probud Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 33
probudkk@post.pl
(77) 482-65-20

Ardor

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Białystok, ul. Składowa 12
ardor@oknoplast.com.pl
(85) 744 20 80

ASPEKT s.c.

Białystok, ul. Łukowska 2/2
aspektbialystok@gmail.com
604-473-663 , 508-127-229

Rachtan

Siemiatycze, ul. Nadrzeczna 3a
biuro@e-rachtan.pl
(85) 655-66-55

CK-Stolarka

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Leśniewo, ul. Pucka 21
biuro@ck-stolarka.pl
600-021-359

Domax

Kwidzyn, ul Mieszka I 2
domax@oknoplast.com.pl
502 031 237

PPHU THOMAS

Chojnice, Ul. Grunowo 7
pphuthomas@interia.pl
722 121 993

GreenStep

Gdańsk, ul.Przywidzka 9
biuro@greenstep.pl
791 530 556

Horyzont

Starogard Gdański, ul. Armii Krajowej 9D
horyzont@krishome.pl
58 562 93 04

Oknosfera

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 20
oknosfera@oknoplast.com.pl
(58) 553-41-41

Sprints

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Wejherowo, ul. Gdańska 5
wejherowo@ruckzuck.com.pl
(58) 672-11-91

Sprints

Kościerzyna, ul. Miodowa 20
biuro@sprints.pl
(58) 680-85-74

Spektrum

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Ełk, ul.Wojska Polskiego 87
spektrumelk@gmail.com
506 550 041

Abo

Elblag, Rawska 23c
tomasz.kozakiewicz@aboelblag.pl
500 150 751

ROLLHOUSE

Olsztyn, Al. Sikorskiego 19 lok. 11
ewa@rollhouse.pl
730 724 724

Widok Krzysztof Łaszkiewicz

Dobre Miasto, ul. Fabryczna 6
widok-orneta@wp.pl
693 825 440

Piwowarczyk Urzędowski

Salon firmowy
Legnica, ul. Fabryczna 22
biuro@oknadrzwipiwowarczyk.pl
(76) 854-80-60

DGD - Dolnośląska Galeria Drzwi

Wrocław, ul. Grota Roweckiego 185
dgd@dgd.wroclaw.pl
(71) 336-20-09

Konstans

Jelenia Góra, ul.Zgorzelecka 7
salon@konstans.eu
536 126 000

Mata drzwi i okucia

Wrocław, ul.Brücknera 25-43
mata@mata.org.pl
(71) 71-71-118

Mikołajczyk

Wrocław, ul. Legnicka 62
legnicka@okna-mikolajczyk.pl
(71) 351-63-31

PHU Peter

Lubin, ul. Sikorskiego 60
peter@oknoplast.com.pl
(76) 746-33-10

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Borowska 186a
borowska@fix.wroclaw.pl
717-802-666

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Bystrzycka 69c
bystrzycka@fix.wroclaw.pl
717-959-649

PPHU PASZKIEWICZ

Wrocław, ul. Legnicka 62
wroclaw@andrzejpaszkiewicz.pl
506 064 548

Labradoor-Bergen s.c. K.Butrym, M. Jakszuk

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Szczecin, ul. Santocka 48-49
labradoor@wp.pl
(91) 48 32 092

Drewland

Koszalin, ul. Lechicka 40a
drewland@interia.eu
(94) 342-50-51

Drewland

Kołobrzeg, ul. Sienkiewicza 14
drewlandokna@interia.pl
576-475-399, (94) 342-22-44

Euroklinkier

Szczecin, Ul. Obotrycka 14E
drzwi@euroklinkier.pl
609 104 605

Euroklinkier

Szczecin, ul. Santocka 39
drzwi@euroklinkier.pl
605 306 707

Werner&Werner

Szczecinek, ul. Armii Krajowej 68a
kontakt@werner-werner.pl
(94) 374 12 28

Fenestra

Stargard , ul. Śląska 9
fenestra-okna.pl
(91) 577 29 68

LUXDOOR

Kielce, ul. Sandomierska 170A
biuro@luxdoor.eu
41 342 51 14

Katalog produktów

 do_gory