Gdzie kupić?, Drzwi drewniane – zewnętrzne i wewnętrzne Parmax

wczytywanie strony

menu mobilne

Gdzie kupić?

Dyrektorzy regionalni

Region 1:

Włodzimierz Hojczyk
Tel. 667 977 078
E-mail: wlodek@parmax.pl

Region 2:

Artur Paruch
Tel: 609 823 498
E-mail: artur@parmax.pl

Lista partnerów

Kliknij zaznaczony punkt na mapie aby zobaczyć dane teleadresowe naszego partnera lub wybierz województwo z poniższej listy, aby zobaczyć spis dystrybutorów, u których można zakupić nasze produkty.

Informacje zostaną wyświetlone pod mapką.

Wybierz województwo:

Domega

Salon firmowy
Poznań, ul. Krauthofera 42
info@domega.pl
(61) 830-34-68

ALANDO

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Kalisz, ul. Majkowska 17
info@alando.pl
62/757 69 69

AKAN

Gniezno , ul. Dworcowa 13
biuro@akan-drzwi.com.pl
(61) 424 13 88

Cezab

Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 69
biuro@cezab.pl
(62) 735 55 56

Domega

Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 92
swarzedz@domega.pl
(61) 651 54 54

F.H.U. Bau-Bud Adam Olszewski

Szydłowo 47A,
biuro@bau-bud.pl
604-936-266

FH Elwa sc

Kalisz, ul. Wrocławska 48
elwasc@wp.pl
(62) 768-70-93

LUNA

Ostrów Wielkopolski, ul. Radłowska 4,
biuro@lunadrzwi.pl
(62) 735 06 81

Nidom

Konin, ul. Spółdzielców 27/1
oknaidrzwi@onet.eu
(63) 245-87-59

Partner

Wronki, Al. Wyzwolenia 1
biuro@partner-wronki.pl
696-410-449

PATER

Chodzież, ul. Zwycięstwa 23
pater.chodziez@oknoplast.com.pl
602687071, (67) 281 23 43

Timber

Salon firmowy
Cieszyn, ul.Stawowa 48
biuro@timber.pl
(33) 852 53 23

Tyvo Design Krzysztof Tywonek
HOME CONCEPT (dawne TTW HOME)

Salon firmowy
Katowice, al. Roździeńskiego 191
biuro@tyvo.pl
796-903-300

RORO Strefa Domu

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Katowice, Ul. Oswobodzenia 65/1
biuro@roro.com.pl
669631938

Super Drzwi Okna/Drzwi/Bramy Centrum Handlowe AGATA

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Katowice, Al.Roździeńskiego 93
superdrzwi@superdrzwi.pl
(32) 781 19 10

ARDAGO

Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 10 B
salon@ardago.pl
795 173 798

Drewdom s.c.

Mazańcowice k. Bielsko-Biała, Mazańcowice 602
drewdom@op.pl
(33) 815-61-94

Euro Tech

Mikołów, ul. Jasna 2
info@eurotech.pl
(32) 738-52-80

FHPU Domino

Częstochowa, ul. Sabinowska 18
domino.pl@onet.eu
(34) 369-73-08

FHU Meritum

Częstochowa, ul. Krótka 29/31
biuro@oknameritum.pl
(34) 361-03-92

GALERIA DRZWI EWA

Częstochowa, ul. Krakowska 26a
ewa.soltysik@drzwiewa.pl
(+48) 881 201 094

Interior

Katowice, al. Roździeńskiego 199
biuro@interior.katowice.pl
535-080-100

Multi - Form

Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 194
czechowice@multiform.pl
(32) 215-61-48

Multiko

Bielsko-Biała, Mazańcowice 57
bielsko@multiko.eu
798 675 654
512 621 571

Multiko

Chorzów, ul. Katowicka 157
chorzow@multiko.eu
519101283

Multiko

Rybnik, ul. Prosta 180
rybnik@multiko.eu
513812072

PRESTIGE

Katowice, al. Roździeńskiego 201
katowice@prestigedrzwi.pl
729 691 066
665 927 051

Perfekt Design

Tarnowskie Góry, ul. Staropolska 2
perfekt@oknoplast.com.pl
(32) 285 82 57, 606 626 021

Perfekt Design

Piekary Ślaskie, ul. Wyszyńskiego 35
perfekt.piekary@oknoplast.com.pl
(32) 767 50 10, 606 614 828

Perfekt Design

Pszczyna, ul. Karola Szymanowskiego 23
perfekt.pszczyna@oknoplast.com.pl
(32) 449 26 22, 883 311 817

Perfekt Design

Mikołów, ul. Św Wojciecha 7
perfekt.mikolow@oknoplast.com.pl
(32) 227 10 31, 606 623 932

Perfekt Design

Ruda Śląska, ul. Katowicka
perfekt.rudaslaska@oknoplast.com.pl
(32) 242 19 28, 606 626 151

Perfekt Design

Lubliniec, ul. Świętej Anny 15 a
perfekt.lubliniec@oknoplast.com.pl
(34) 351 18 92, 696 022 898

TECTUM

Bestwinka , ul. Wincentego Witosa 15
biuro@tectum.biz
500 834 711

House Studio

Salon firmowy
Kraków, ul. Zakopiańska 56
biuro@house-studio.pl
509 410 709, 510 993 488

Atelier Salon Stolarki Budowlanej

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Kraków, ul. Powstańców 25A
salon.atelier@wp.pl
601555921

Creative Salon Drzwi Janusz Zięba

Myślenice, ul. Słowackiego 90a
janzie@vp.pl
691241692

FHU Liszka Jerzy Liszka

Gorlice, ul. Stróżowska 18
jerzyliszka@poczta.onet.eu
(18) 353-51-51

Fachowiec SADLEY

Brzesko , Ul. Solskiego 7C
brzesko.fachowiec@poczta.fm
795 425 171, 14 686 45 11

Franko

Wadowice, ul Lwowska 59
karolpaciorek@interia.pl
33 823 49 29

Mat-bud

Tarnów, ul. Konopnickiej 6
matbudtarnow@op.pl
(14) 629-61-49

PUH Sotar

Tarnów, ul. Szkotnik 2B
sotar@oknoplast.com.pl
(14) 636-88-33

PUH Sotar

Tarnów, ul. Przemysłowa 8
sotarfilia@oknoplast.com.pl
(14) 629-63-44

Pils

Kraków, ul.Jeziorany 3a
biuro@pils.com.pl
12 642-36-08

SAMPRE

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Bydgoszcz, ul. Fordońska 135
oknoplast@sampre.pl
52 341 22 75

Zebrano Jacek Budniewski

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Toruń, ul. Równinna 5
zebrano@zebrano.eu
794-357-405

Ciepliński

Brodnica, ul.Dworcowa 8a
kontakt@cieplinskiokna.pl
566498444

IMAGO

Inowrocław, ul. Aleja Niepodległości 80b
biuro@imago-barcin.pl
502563775

IMAGO

Barcin, ul. Słowackiego 28
biuro@imago-barcin.pl
502563775

Bartal

Lublin, ul. Diamentowa 5
biuro@bartal.pl
512225247

Dom Expert

Puławy, ul. Lubelska 41A/4
salon.domexpert@oknoplast.com.pl
81 888 20 40

Salon Roko

Lublin, ul. Rusałka 6
biuro@roko.biz.pl
(81) 532-52-71

Adams Centrum Handlowe

Żary, ul. Górnośląska 17
okna@e-adams.pl
(68) 479-44-88

Etna Plus

Gorzów Wielkopolski , ul.Borowskiego 7
kontakt@etna-plus.pl
957369977

Homax

Słubice, ul. Wojska Polskiego 111f
kontakt@homax.com.pl
95 757 14 31

PATIO

Żary, ul. Gospodarcza 5
kontakt@patio-okna.pl
886-117-654

Budomar Okna Drzwi Bramy

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Bełchatów, ul. Czapliniecka 120 A
biuro@budomar.net.pl
(44) 635 90 12

Mstudio

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Łódź, ul. Łąkowa 7B
biuro@mstudio-lodz.pl
(42) 63-63-900

GP System Stamet

Sieradz, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
sieradz@gpsystem.pl
(43) 822-00-15

Lukadoor

Łódz, ul. Brukowa 91
lukadoor1@wp.pl
509950946

P.H. Bartek Hurtownia Stolarki Budowlanej

Lipce Reymontowskie , ul. Targowa 2
lipce@bartek-okna.pl
519-352-176

G-MAX

Krosno, ul. Czajkowskiego 94
biurogmax@gmail.com
730-730-375

STOLMAT Centrum DEXA

Rzeszów , ul. Armii Krajowej 4a
agnieszka@stolmat.com.pl, katarzyna@stolmat.pl
883100925, 669756500

APRUM

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Święcice , ul. Poznańska 668
aprum.biuro@gmail.com
608 208 249

Aprum

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Janki gm. Raszyn, ul. Sezamkowa 2
aprum.biuro@gmail.com
(22) 720-55-61, 602 599 527, 608 208 249

BIMM

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Grodzisk Mazowiecki, Żyrardowska 1E
info@bimm.com.pl
506040285

SALON OKIEN I DRZWI KOMFORT

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Radom, UL. LUBELSKA 51
biuro@vetrex.radom.pl
535335635

KLUCZ SERWIS

Grójec , ul. Piłsudskiego 6B/13
kluczserwis@kluczserwis.com.pl
510 059 843

KLUCZ SERWIS

Grójec , Ul. Kobylińska 12
salon@kluczserwis.com.pl
530-149-694

Nova BP

Legionowo, ul. Jagiellońska 34
biuro@novabp.pl
(22) 784-83-30

Noveo Dariusz Nowacki

Płock, ul. Synów Pułku 4
biuro@noveo.com.pl
(24) 266-83-03

Salon podłóg i drzwi VOX

Radom, ul. Warszawska 156
radom-warszawska@vox.pl
48/370-31-24, 661 259 008

Perfekt Design

Opole, ul. Oleska 121
perfekt.opole@oknoplast.com.pl
77 453 81 93, 660 008 347

Probud Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 33
probudkk@post.pl
(77) 482-65-20

Ardor

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Białystok, ul. Choroszczańska 28
ardor@oknoplast.com.pl
(85) 744 20 80

ASPEKT s.c.

Białystok, ul. Łukowska 2/2
aspektbialystok@gmail.com
604-473-663 , 508-127-229

CK-Stolarka

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Leśniewo, ul. Pucka 21
biuro@ck-stolarka.pl
600-021-359

Oknosfera

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 20
oknosfera@oknoplast.com.pl
(58) 553-41-41

Sprints

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Wejherowo, ul. Gdańska 5
wejherowo@ruckzuck.com.pl
(58) 672-11-91

DOORPLAST

Kobylnica , ul. Główna 8
biuro@doorplast.pl
(59) 866 24 31

Domax

Kwidzyn, ul Mieszka I 2
domax@oknoplast.com.pl
502031237

GreenStep

Gdańsk, ul.Przywidzka 9
biuro@greenstep.pl
791530556

Horyzont

Starogard Gdański, ul. Armii Krajowej 9D
horyzont@krishome.pl
58 562 93 04

MEGA BUD

Gdańsk , ul. Spacerowa 65
megabud@salonkrispol.pl
501228741

PPHU THOMAS

Chojnice, Ul. Grunowo 7
pphuthomas@interia.pl
722121993

Sprints

Kościerzyna, ul. Miodowa 20
biuro@sprints.pl
(58) 680-85-74

Spektrum

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Ełk, ul.Wojska Polskiego 87
spektrumelk@gmail.com
506550041

Abo

Elblag, Rawska 23c
tomasz.kozakiewicz@aboelblag.pl
500150751

OKNA I DRZWI Tomasz Sławiński

Giżycko, Ul. Dąbrowskiego 2j
gizycko@jkoknaidrzwi.pl
87 420 70 83, 503 035 337

ROLLHOUSE

Olsztyn, Al. Sikorskiego 19 lok. 11
ewa@rollhouse.pl
730724724

Widok Krzysztof Łaszkiewicz

Dobre Miasto, ul. Fabryczna 6
widok-orneta@wp.pl
693825440

Piwowarczyk Urzędowski

Salon firmowy
Legnica, ul. Fabryczna 22
biuro@oknadrzwipiwowarczyk.pl
(76) 854-80-60

Mikołajczyk

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Wrocław, ul. Legnicka 62
legnicka@okna-mikolajczyk.pl
(71) 351-63-31

DGD - Dolnośląska Galeria Drzwi

Wrocław, ul. Grota Roweckiego 185
dgd@dgd.wroclaw.pl
(71) 336-20-09

Konstans

Jelenia Góra, ul.Zgorzelecka 7
salon@konstans.eu
536126000

Mata drzwi i okucia

Wrocław, ul.Brücknera 25-43
mata@mata.org.pl
(71) 71-71-118

PASZKIEWICZ

Żmigród , ul. Wrocławska 11
zmigrod@andrzejpaszkiewicz.pl
(71) 385 40 12

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Bystrzycka 69c
bystrzycka@fix.wroclaw.pl
717-959-649

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Borowska 186a
borowska@fix.wroclaw.pl
717-802-666

PPHU PASZKIEWICZ

Wrocław, ul. Legnicka 62
wroclaw@andrzejpaszkiewicz.pl
506 064 548

SALON WNĘTRZ VOX

Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 20
wroclaw_bielany@vox.pl
71 393 62 56

Labradoor-Bergen s.c. K.Butrym, M. Jakszuk

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Szczecin, ul. Santocka 48-49
labradoor@wp.pl
(91) 48 32 092

BENITECH

Szczecin , ul. Południowa 5
biuro@benitech.pl
500 220 036

Drewland

Koszalin, ul. Lechicka 40a
drewland@interia.eu
(94) 342-50-51

Drewland

Kołobrzeg, ul. Sienkiewicza 14
drewlandokna@interia.pl
576-475-399, (94) 342-22-44

Euroklinkier

Szczecin, Ul. Obotrycka 14E
drzwi@euroklinkier.pl
609104605

Euroklinkier

Szczecin, ul. Santocka 39
drzwi@euroklinkier.pl
605306707

Fenestra

Stargard , ul. Śląska 9
fenestra-okna.pl
(91) 577 29 68

Werner&Werner

Szczecinek, ul. Armii Krajowej 68a
kontakt@werner-werner.pl
(94) 374 12 28

LUXDOOR

Kielce, ul. Sandomierska 170A
biuro@luxdoor.eu
41 342 51 14

Katalog produktów

Aktualności

TARGI BUDOWNICTWA EXPO DOM – PODSUMOWANIE

TARGI BUDOWNICTWA EXPO DOM – PODSUMOWANIE

Dziękujemy za uczestnictwo w targach EXPO-DOM w Rzeszowie, które odbyły się 22-24 marca.

czytaj dalej

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!