Klamki, Drzwi drewniane – zewnętrzne i wewnętrzne Parmax

wczytywanie strony

menu mobilne

Klamki

Dostępne kolory: Stal nierdzewna, chrom-Inox.

Wyprodukowane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne (klamki utrzymują niezmienną barwę, są odporne na korozję i zarysowania), gwarancja bezpieczeństwa zamykania (nowoczesny bezpieczny system montażowy), wieloletnie użytkowanie to dodatkowe atuty przemawiające za wyborem tych klamek. Klamki objęte są 5 latami gwarancji. Powłoka Ultra Finish zastosowana przy produkcji klamek gwarantuje estetyczny wygląd i trwałość użytkowania.  Gwarancją tego jest technologia w której metal i jony gazów mieszają się na poziomie molekularnym. Dzięki tej technologii powłoka klamki jest 6 razy twardsza od powłoki tradycyjnej, co pozwala  na użytkowanie klamek przez całe życie.


Klamka 2145

Ma bardzo solidną, proporcjonalną i chwytną rękojeść. Dostępna w kolorze nikiel-mat oraz w zestawieniu chrom błyszczący z czarną matową rękojeścią.

 

Klamka 2165

Posiada płaską i szeroką rękojeść bardzo wygodną w użytkowaniu. Łagodne i zaokrąglone rogi i brzegi powodują, że rękojeść jest bardzo chwytna i miła w dotyku. Dostępna w kolorze mat-nikiel oraz mat-chrom.

Klamka 2015

Charakterystyczne dla niej są łukowe i obłe kształty dzięki czemu łagodnie dopasowuje się do dłoni. Dzięki wymiennym kolorowym elementom rękojeści dostępna jest w następujących zestawieniach kolorystycznych: nikiel satyna/biały; chrom/czarny mat; chrom/nikiel satyna; chrom/czerwony.

 

 


Klamki INOX


Klamki Hoppe


Klamki AXA

Dostępne kolory: INOX, Srebro, Stare złoto, Tytan


Klamki Linea Cali

Klamki wykonane są z mosiądzu, najbardziej szlachetnego materiału, jakiego używa się do produkcji klamek. Gwarancja solidności i najwyższej jakości.
Dostępne kolory: Brąz-mat, patyna-mat
Dostępne wyłącznie dla kolekcji Top Design Classic

Katalog produktów

 do_gory