Klamki i rozety, Producent drzwi zewnętrznych, okien, stolarki drewnianej

wczytywanie strony

menu mobilne

Klamki i rozety

 

Dostępne kolory: Stal nierdzewna, chrom-Inox.

Klamki montowane do drzwi zewnętrznych PARMAX wyprodukowane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne (klamki utrzymują niezmienną barwę, są odporne na korozję i zarysowania), gwarancja bezpieczeństwa zamykania (nowoczesny, bezpieczny system montażowy), wieloletnie użytkowanie to dodatkowe atuty przemawiające za wyborem tych klamek. Klamki objęte są 5-letnią gwarancją. Powłoka Ultra Finish zastosowana przy produkcji klamek stosowanych do drzwi wejściowych PARMAX gwarantuje estetyczny wygląd i trwałość użytkowania. Zapewnia to technologia produkcji, w której metal i jony gazów mieszają się na poziomie molekularnym. Dzięki tej technologii powłoka klamki jest 6 razy twardsza od powłoki tradycyjnej, co pozwala na użytkowanie klamek przez całe życie.


 

 

 

 


czerw.

 

Dostępne kolory: inox i czarny

Klamki produkowane są w całości wyłącznie z wysokiej jakości stali nierdzewnej w gatunku A2 (DIN.1.4301/14.305) o innowacyjnej kompaktowej konstrukcji. System zbudowany jest z dwóch najmocniejszych na rynku łożysk które zapewniają trwałą stabilność i płynny obrót, rozszerzający się trzpień dokręcany za pomocą kołka bezigłowego zapewnia jeszcze większa stabilność.

Klamka posiada mocne wspomaganie sprężynowe, oraz wyposażona jest w uszczelkę ochronną, która dodatkowo zapobiega przenoszeniu drgań oraz przedostaniu się wody. Oprócz zalet technicznych szczególna uwagę należy zwrócić na precyzyjna obróbkę polerowania i zastosowanie wysokiej jakości warstw ochronnych która tworzy trwałą powłokę odporna na korozje co zostało potwierdzone w przeprowadzonych testach.

Klamki posiadają ugruntowany system zapewniony jakością ISO9001.

Klamki ze stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu, do ich czyszczenia zaleca się mydło, wodę lub delikatny detergent, nie zaleca się stosowania środków czyszczących zawierających chlor


 

Klamki Hoppe

 

 


Klamki AXA

 


Klamki Linea Cali

Klamki wykonane są z mosiądzu, najbardziej szlachetnego materiału, jakiego używa się do produkcji klamek. Gwarancja solidności i najwyższej jakości.
Dostępne kolory: Brązmat, patynamat
Dostępne wyłącznie dla kolekcji Top Design Classic.

 


Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!