Producent okien drzwi w Krakowie

wczytywanie strony

menu mobilne

PARMAX: Producent okien i drzwi - Kraków i okolica

Stolarka otworowa – drzwi i okna – mają istotne znaczenie dla komfortu, bezpieczeństwa i kosztów eksploatacji danej nieruchomości. Dlatego wybierając drzwi i okna warto zwrócić uwagę na produkty, które w sposób harmonijny łączą w sobie trwałość, precyzję wykonania oraz jakość. PARMAX to producent okien i drzwi działający w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Kraków. Krajowa produkcja naszych wyrobów przekłada się na:

Naszym Klientom dostarczamy ekskluzywne drzwi zewnętrzne odznaczające się doskonałymi parametrami technicznymi, ponadczasowym designem oraz solidnym wykonaniem. Jednocześnie jako producent okien w asortymencie posiadamy nowoczesną stolarkę otworową z aluminium i PCV. Oferując dostęp do szerokiego wachlarza wysokiej jakości produktów PARMAX jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów poszukujących stolarki otworowej, która idealnie wpisuje się w wymagania stawiane nowoczesnemu budownictwu energooszczędnemu.

Producent drzwi i okien: Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą krajową o bogatym doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości branży. To pozwala nam dostarczać wyroby, które bardzo dobrze wpisują się w indywidualne potrzeby właścicieli domów jednorodzinnych i obiektów komercyjnych. Nasze wyroby charakteryzują się:

Powyższe efekty uzyskujemy dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów oraz wysokich standardów jakości.

Inwestorów z terenu miasta Kraków i okolicy zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości drzwi i okien zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy szeroki wybór okien, drzwi wejściowych i tarasowych wykonanych z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów.

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!