Drzwi szklane zewnętrzne wejściowe antywłamaniowe całokształtne

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi całoszklane

Przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości to cechy, których poszukują dzisiaj projektanci wnętrz.

Drzwi całoszklane sprawdzą się nie tylko w nowoczesnym biurze, ale w każdym wnętrzu, poczynając od stylu prowansalskiego, przez rustykalny, po skandynawski minimalizm. Dzięki zastosowaniu odpowiednio hartowanego szkła i precyzji wykonania wejściowe drzwi całoszklane PARMAX będą estetyczne i bezpieczne przez długie lata.

Cechuje je odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania, dzięki której drzwi wejściowe zachowują swoje właściwości i nie przestają zachwycać eleganckim wyglądem nawet wiele lat po wykonanym montażu.
Eleganckie drzwi szklane wejściowe to najlepsza wizytówka Twojej nieruchomości – domu, biura, lokalu usługowego. Co ważne, ich wybór nie musi się wiązać z żadnymi kompromisami w istotnych kwestiach decydujących o funkcjonalności i bezpieczeństwie drzwi zewnętrznych.
Szkło sprawia wrażenie delikatnego i kruchego materiału. W rzeczywistości, dzięki odpowiedniej obróbce jest niezwykle trwałe i odporne zarówno na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, jak i czynników mechanicznych. Co wyróżnia drzwi wejściowe szklane marki PARMAX?

Drzwi całoszklane Drzwi całoszklane

Najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych całoszklanych

 

Szklane drzwi zewnętrzne do domu, biura i firmy

Interesują Cię drzwi całoszklane? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy PARMAX. Nasze drzwi zewnętrzne szklane stanowią unikalne połączenie elegancji, minimalizmu i bezpieczeństwa. Drzwi zewnętrzne szklane antywłamaniowe zapewniają wysoki komfort użytkowania, jednocześnie wpływając na poczucie bezpieczeństwa domowników. Mimo stwarzania pozoru delikatności oferowana stolarka stanowi solidne zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi i jest trudna do sforsowania przez ewentualnych włamywaczy.

Szklane drzwi wejściowe dostarczamy na potrzeby odbiorców indywidualnych i klientów biznesowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Dysponujemy technologią umożliwiającą nam realizację drzwi szklanych o bardzo wysokich parametrach technicznych i walorach estetycznych. Zapoznaj się także z naszą ofertą drzwi pełnych!

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!