Okna aluminiowe Kraków

wczytywanie strony

menu mobilne

Okna aluminiowe: Stolarka dla domów jednorodzinnych i obiektów komercyjnych

Okna decydują o charakterze nieruchomości, podkreślają jej oryginalny styl i podnoszą komfort mieszkania. Dlatego wybierając okna i drzwi do domu warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości stolarkę aluminiową. Okna aluminiowe PARMAX powstają z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, którym zawdzięczają niezwykłą jakość i elegancję.

Nasze okna aluminiowe to przede wszystkim:

Okna aluminiowe charakteryzują się łatwością w utrzymaniu, podczas gdy lekkość materiału usprawnia i ułatwia ich montaż nawet w najbardziej wymagających konfiguracjach. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że okna aluminiowe PARMAX gwarantują optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo- i wiatroszczelność.

Przywiązujemy dużą wagę do prezencji naszych okien. Bogata paleta barw w połączeniu z uniwersalnym projektem pozwalają dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego i tym samym podkreślić unikalny charakter Twojego domu.

Wysoka izolacyjność cieplna sprawia, że nasza stolarka otworowa stanowi doskonałe wyposażenie domów pasywnych i energooszczędnych. Oferowane okna aluminiowe zwiększają również poziom izolacji cieplnej w standardowym budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, co przekłada się na oszczędności w ogrzewaniu i klimatyzowaniu pomieszczeń.

Ponadto stolarka aluminiowa jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Aluminium jest surowcem, który można w 100% odzyskać i wykorzystać do realizacji kolejnych projektów.

Okna aluminiowe: Kraków i okolica

Okna aluminiowe PARMAX powstają w nowoczesnej hali produkcyjnej zlokalizowanej nieopodal miasta Kraków. Krajowa produkcja okien pozwala nam na zapewnienie kontroli jakości na każdym etapie, a tym samym zapewnienie wyrobów, które doskonale wpisują się w obowiązujące normy i standardy.

Inwestorów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości stolarki otworowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi wyrobami. W asortymencie posiadamy zarówno okna aluminiowe, jak i drzwi tarasowe. Nasze wyroby doskonale odpowiadają oczekiwaniom stawianym nowoczesnemu budownictwu mieszkaniowemu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!