Drzwi zewnętrzne drewniane wejściowe do domu – Producent

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi zewnętrzne drewniane i nie tylko: Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego domu

Drzwi wejściowe do domu – drewniane, aluminiowe, ze spieku kwarcowego, całoszklane – stanowią najlepszą wizytówkę Twojego domu, a zarazem odpowiadają za jego bezpieczeństwo. Dlatego wybierając drzwi zewnętrzne warto sięgnąć po rozwiązania znanych i cenionych producentów. Marka PARMAX oferuje szeroki wybór nowoczesnych drzwi wejściowych, które wyróżniają się pod względem:

To co nas cechuje, to przede wszystkim dbałość o detale. Nasze drzwi projektujemy w taki sposób, aby jak najlepiej wpisywały się we współczesne projekty architektoniczne i wymagania inwestorów. Dzięki temu drzwi drewniane wejściowe obok klasycznego looku zyskują nowoczesny design i funkcjonalność. Doskonałym tego przykładem są drzwi zewnętrzne drewniane na zawiasie PIVOT oraz drzwi wejściowe do domu drewniane z elementami aluminiowymi. Bardzo ciekawy efekt wizualny uzyskujemy również dzięki przeszkleniom.

Drzwi zewnętrzne drewniane: Producent odpowiada na indywidualne potrzeby i oczekiwania

Drzwi zewnętrzne drewniane bardzo często kojarzone są z klasycznym wzornictwem i podstawową funkcjonalnością. W PARMAX dowodzimy, że drewno jest ponadczasowym materiałem konstrukcyjnym, który z powodzeniem łączy się z nowoczesnymi materiałami i technologiami. Tak powstają drzwi drewniane zewnętrzne, które znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym na terenie całego kraju. Nasze projekty doskonale wpisują się w założenia nowoczesnych projektów domów energooszczędnych i bezpiecznych.

Stosowane przez PARMAX technologie w połączeniu z wysokiej jakości materiałami przekładają się na bardzo dobre parametry techniczne, m.in. niski współczynniki przenikalności ciepła i wysoki współczynniki izolacji akustycznej. Dzięki temu niekontrolowana wymiana powietrza, a co za tym idzie temperatur wewnątrz i na zewnątrz jest ograniczona do minimum. Na bezpieczeństwo oferowanych drzwi wejściowych drewnianych wpływają zaawansowane technologie kontroli dostępu, które możemy zainstalować zarówno w przypadku nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych różnego przeznaczenia.

Inwestorów poszukujących wysokiej jakości drzwi wejściowych drewnianych lub wykonanych z innych materiałów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy kilkanaście typów drzwi zewnętrznych wykonanych zgodnie z nowoczesnymi technologiami oraz szeroki wybór wyposażenia i akcesoriów drzwiowych dla uzyskania pełnej funkcjonalności. Zapoznaj się także z naszą ofertą drzwi całoszklanych!

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!