Czytnik linii papilarnych, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Czytnik linii papilarnych

czytnik-lini-papilarnych-parmax (1)

Czytniki linii papilarnych ekey zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku i do chwili obecnej są to jedne z najlepszych rozwiązań. ekey zapewnia dostęp do drzwi i do domu! Klucze, karty, kody itp. można zgubić lub zapomnieć zabrać ze sobą, mogą one także zostać ukradzione. Palec ma się zawsze przy sobie! ekey oferuje szerokie spektrum produktów: czytniki linii papilarnych do drzwi, bram, instalacji alarmowych, komputerów lub systemów rejestracji czasu.


Czytnik linii papilarnych MINI

czytnik-lini-papilarnych-parmax (2)

Czytnik ekey arte został skonstruowany specjalnie do jednopłaszczyznowej zabudowy w drzwiach i wyposażony w elegancki obszar przesunięcia palca ze stali szlachetnej. Dzięki niewielkim rozmiarom czytnik linii papilarnych można odpowiednio zintegrować nawet z ekskluzywnymi drzwiami zewnętrznymi i okuciami o wymyślnej stylistyce. Doskonale nadaje się zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Czytnik linii papilarnych STANDARD

czytnik-lini-papilarnych-parmax (3)

Ze względu na niewielką głębokość montażową ekey czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest idealnym rozwiązaniem do zabudowy w drzwiach zewnętrznych. Obudowa o ładnym, prostokątnym kształcie i prostej, nowoczesnej stylistyce jest dostępna w kolorze stalowoszarym, złotym lub białym. Czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest dostępny także ze zintegrowaną funkcją RFID do bezdotykowego otwierania kartą lub w wersji Bluetooth, w przypadku której wszystkie procesy administracyjne czytnika linii papilarnych wykonywane są za pomocą aplikacji ekey home.


Klawiatura numeryczna ekey home

czytnik-lini-papilarnych-parmax (4)

keypad integra 2.0, jednostka sterująca micro

Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (5)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą karty


Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (6)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą smartphona

Czytnik lini papilarnych Entrasys

czytnik-lini-papilarnych-parmax (7)
Szyfrowane i zapewniajce bezpieczną transmisję łącze radiowe między skanerem odcisków palców w drzwiach a odbiornikiem radiowym w profilu drzwiowym.


System otwierania drzwi za pomocą pilota

czytnik-lini-papilarnych-parmax (8)
Technika radiowa 4-kanałowa: elastyczne możliwości zastosowania, dodatkowo obok drzwi także możliwość sterowania np. oświetleniem zewnętrznym, instalacją alarmową i napędem bramy.

Katalog produktów

parmax-promocja-2021-02-02i

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!