Czytnik linii papilarnych, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych dotykowy Navkom

inox2

 

Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wśród których wyróżniają się czytniki linii papilarnych. To inteligentny system, który nie tylko podnosi standard bezpieczeństwa, ale jest przede wszystkim przyjazny w użytkowaniu i wygodny. Nie musisz już pamiętać o zabraniu kluczy ani przeszukiwać torebki, aby je odnaleźć – kluczem do Twojego domu staje się odcisk palca.

Nowością w naszej ofercie jest dotykowy czytnik linii papilarnych NAVKOM, nie przechowuje on obrazu linii papilarnych, ale sczytuje 90 punktów z palca i zamienia je w kod biometryczny. Czytnik wyróżnia również najwyższa jakość wykonania, niezawodność i nowoczesny design.


image002

Aplikacja w języku polskim

Wygodne sterowanie Wi-Fi systemem otwierania drzwi za pomocą intuicyjnej aplikacji z zasięgiem ok 10m. Wyposażona jest także w funkcje ułatwiające użytkowanie, jak np. możliwość ustawienia czasowego dostępu, która świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy w obowiązkach domowych pomaga nam gosposia lub sprzątaczka. Funkcja „impreza”, zamieniająca czytnik w zwykły przycisk otwierający drzwi, to świetne rozwiązanie, gdy planujemy spotkania towarzyskie. Możliwość podłączenia led (funkcja ON/OFF czasowy + przyciemnianie)

 


Czytnik linii papilarnych z wi-fi

Inox

Klawiatura kodowa z wi-fi dedykowana dla tych którzy poszukują alternatywy dla czytnika linii papilarnych

image011


Uchwyt "C" 3X3 cm czytnik linii papilarnych montowany od zewnątrz lub od wewnątrz (60 cm, 80 cm, 100 cm, 150 cm , 180 cm)

image012

Uchwyt okrągły FI 33 czytnik linii papilarnych montowany od zewnątrz lub od wewnątrz (60 cm, 80 cm, 100 cm, 150 cm, 180 cm)
image013


 

Czytniki linii papilarnych ekey

Czytniki linii papilarnych ekey zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku i do chwili obecnej są to jedne z najlepszych rozwiązań. ekey zapewnia dostęp do drzwi i do domu! Klucze, karty, kody itp. można zgubić lub zapomnieć zabrać ze sobą, mogą one także zostać ukradzione. Palec ma się zawsze przy sobie! ekey oferuje szerokie spektrum produktów: czytniki linii papilarnych do drzwi, bram, instalacji alarmowych, komputerów lub systemów rejestracji czasu.


Czytnik linii papilarnych STANDARD

czytnik-lini-papilarnych-parmax (3)

Ze względu na niewielką głębokość montażową ekey czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest idealnym rozwiązaniem do zabudowy w drzwiach zewnętrznych. Obudowa o ładnym, prostokątnym kształcie i prostej, nowoczesnej stylistyce jest dostępna w kolorze stalowoszarym, złotym lub białym. Czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest dostępny także ze zintegrowaną funkcją RFID do bezdotykowego otwierania kartą lub w wersji Bluetooth, w przypadku której wszystkie procesy administracyjne czytnika linii papilarnych wykonywane są za pomocą aplikacji ekey home.


Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (5)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą karty


Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (6)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą smartphona


Katalog produktów

Blog

Kolejna nagroda dla PARMAX – StolArchi 2021!

Kolejna nagroda dla PARMAX – StolArchi 2021!

czytaj dalej

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!