Czytnik linii papilarnych, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Czytnik linii papilarnych

czytnik-lini-papilarnych-parmax (1)Rozwiązania w zakresie czytników linii papilarnych ekey zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku i są aktualnie najlepsze w Europie. ekey udziela dostępu do drzwi! Klucze, karty, kody itp. można zgubić lub zapomnieć zabrać ze sobą, mogą one także zostać ukradzione. „Palec ma się zawsze przy sobie!” ekey oferuje szerokie spektrum produktów obejmujące czytniki linii papilarnych do drzwi, bram, instalacji alarmowych, komputerów lub systemów rejestracji czasu.


Czytnik linii papilarnych MINI

czytnik-lini-papilarnych-parmax (2)
Czytnik ekey arte został specjalnie skonstruowany do jednopłaszczyznowej zabudowy w drzwiach i wyposażony w elegancki obszar przesunięcia palca ze stali szlachetnej. Dzięki niewielkim rozmiarom czytnik linii papilarnych można odpowiednio zintegrować nawet w drzwi i okucia o wymyślnej stylistyce. Doskonale nadaje się zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Czytnik linii papilarnych STANDARD

czytnik-lini-papilarnych-parmax (3)
Ze względu na swoją niewielką głębokość montażową ekey czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest idealnym rozwiązaniem do zabudowy w drzwiach. Obudowa o ładnym, prostokątnym kształcie i prostej, nowoczesnej stylistyce jest dostępna w kolorze stalowoszarym, złotym lub białym. Czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest dostępny także ze zintegrowaną funkcją RFID do bezdotykowego otwierania kartą lub w wersji Bluetooth, w przypadku której wszystkie procesy administracyjne czytnika linii papilarnych wykonywane są za pomocą aplikacji ekey home.


Klawiatura numeryczna ekey home

czytnik-lini-papilarnych-parmax (4)
keypad integra 2.0 Jednostka sterująca micro

Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (5)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą karty


Czytnik linii papilarnych integra

czytnik-lini-papilarnych-parmax (6)
z funkcją RFID do bezdotykowego otwierania za pomocą smartphona

Czytnik lini papilarnych Entrasys

czytnik-lini-papilarnych-parmax (7)
Szyfrowane i zapewniajce bezpieczną transmisję łącze radiowe między skanerem odcisków palców w drzwiach a odbiornikiem radiowym w profilu drzwiowym.


System otwierania drzwi za pomocą pilota

czytnik-lini-papilarnych-parmax (8)
Technika radiowa 4-kanałowa: elastyczne możliwości zastosowania, dodatkowo obok drzwi także możliwość sterowania np. oświetleniem zewnętrznym, instalacją alarmową i napędem bramy.

Katalog produktów

baner-zimowy-03

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!