Drzwi z czytnikiem linii papilarnych

wczytywanie strony

menu mobilne

Czytnik linii papilarnych

Dotykowy czytnik linii papilarnych dotykowy Navkom

inox2

 

Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wśród których wyróżniają się czytniki linii papilarnych. To inteligentny system, który nie tylko podnosi standard bezpieczeństwa, ale jest przede wszystkim przyjazny w użytkowaniu i wygodny. Nie musisz już pamiętać o zabraniu kluczy ani przeszukiwać torebki, aby je odnaleźć – kluczem do Twojego domu staje się odcisk palca.

Nowością w naszej ofercie jest dotykowy czytnik linii papilarnych NAVKOM, nie przechowuje on obrazu linii papilarnych, ale szczytuje 90 punktów z palca i zamienia je w kod biometryczny. Czytnik wyróżnia również najwyższa jakość wykonania, niezawodność i nowoczesny design.


image002

Aplikacja w języku polskim

Wygodne sterowanie Wi-Fi systemem otwierania drzwi za pomocą intuicyjnej aplikacji z zasięgiem ok 10m. Wyposażona jest także w funkcje ułatwiające użytkowanie, jak np. możliwość ustawienia czasowego dostępu, która świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy w obowiązkach domowych pomaga nam gosposia lub sprzątaczka. Funkcja „impreza”, zamieniająca czytnik w zwykły przycisk otwierający drzwi, to świetne rozwiązanie, gdy planujemy spotkania towarzyskie. Możliwość podłączenia led (funkcja ON/OFF czasowy + przyciemnianie)

Czytnik linii papilarnych do drzwi: Dlaczego warto wybrać?

Drzwi na linie papilarne to wciąż pewnego rodzaju nowość na krajowym rynku. Jednak rozwiązanie to zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Decyduje o tym przede wszystkim wysoki komfort użytkowania drzwi z czytnikiem linii papilarnych oraz poczucie bezpieczeństwa, jakie zyskujemy dzięki technologii ograniczonego dostępu. Standardowe zamki i drzwi antywłamaniowe stanowią pewne utrudnienie dla niepożądanych gości, ale włamywacze radzą sobie z nawet najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami w tym zakresie. Czytnik linii papilarnych to rozwiązanie, którego zaawansowanie technologiczne ogranicza ryzyko włamania do absolutnego minimum.

Co ważne, drzwi na linie papilarne nie wymagają od domowników noszenia ze sobą kluczy, co zmniejsza ryzyko ich zgubienia – w szczególności przez dzieci – i kradzieży. W ten sposób dodatkowo podnosimy poziom bezpieczeństwa nieruchomości, jednocześnie ułatwiając najmłodszym domownikom dostęp do domu.

Drzwi z czytnikiem linii papilarnych: Jakie modele można wyposażyć w nowoczesny system kontroli dostępu?

Czytnik linii papilarnych do drzwi to urządzenie uniwersalne, które cechuje się szerokim spektrum zastosowań w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Decyzja o montażu czytnika nie determinuje wyboru konkretnego modelu drzwi. Urządzenie współpracuje z pełną gamą nowoczesnych drzwi z ofert PARMAX, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem, jednocześnie wybierając drzwi zewnętrzne , które pod względem estetyki i designu będą najlepiej korespondować z Twoim domem.

Klientów zainteresowanych wyborem drzwi z czytnikiem linii papilarnych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści PARMAX z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w stworzeniu funkcjonalnego systemu kontroli dostępu dla Twojego domu, biura, czy lokalu usługowego.

 


Czytnik linii papilarnych z wi-fi

Inox

Klawiatura kodowa z wi-fi dedykowana dla tych którzy poszukują alternatywy dla czytnika linii papilarnych

image011


Uchwyt "C" 3X3 cm czytnik linii papilarnych montowany od zewnątrz lub od wewnątrz (60 cm, 80 cm, 100 cm, 150 cm , 180 cm)

image012

Uchwyt okrągły FI 33 czytnik linii papilarnych montowany od zewnątrz lub od wewnątrz (60 cm, 80 cm, 100 cm, 150 cm, 180 cm)
image013


 

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!