Drzwi zewnętrzne: Kraków i okolica

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi zewnętrzne: Elegancka wizytówka Twojego domu

Drzwi wejściowe stanowią najlepszą wizytówkę Twojego domu. Swoim stylem i elegancją podkreślają unikalny charakter nieruchomości, jednocześnie dopowiadając za jej bezpieczeństwo. Dlatego wybierając drzwi zewnętrzne warto sięgać po produkty znanych i cenionych producentów. W PARMAX oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych, które wykonujemy z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. To przekłada się na:

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim precyzja. Nasze drzwi projektujemy i wykonujemy w taki sposób, aby walory techniczne w sposób harmonijny łączyły się z zaletami estetycznymi, a same drzwi zachwycały atrakcyjnym designem i trwałością. W stałym asortymencie posiadamy drzwi drewniane, drzwi aluminiowe i całoszklane. Zapewniamy również szeroki wybór akcesoriów drzwiowych, dzięki którym możesz podkreślić niepowtarzalny styl zarówno samych drzwi, jak i Twojego domu.

Drzwi zewnętrzne: Kraków i okolica

Drzwi zewnętrzne PARMAX powstają na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej zlokalizowanej nieopodal miasta Kraków. Krajowa produkcja to jeden z największych atutów naszej firmy. Pozwala nam na skrupulatną kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego, zachowanie konkurencyjnych cen oraz zapewnienie zgodności stolarki otworowej z obowiązującymi normami i wymogami technicznymi.

Nasza oferta drzwi zewnętrznych obejmuje szeroki wybór modeli, w ramach których dostarczamy zarówno klasyczne, jak i innowacyjne systemy i akcesoria. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów możemy zaoferować wyposażenie drzwi w zaawansowane systemy kontroli dostępu takie jak m.in. czytnik linii papilarnych.

Klientów zainteresowanych wyborem nowoczesnych drzwi zewnętrznych na potrzeby nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści PARMAX z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Zaufaj sprawdzonemu producentowi drzwi zewnętrznych!

Wyposażenie

Technologia

Modele Top Design PLUS

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!