Drzwi pełne wejściowe zewnętrzne

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi pełne

Wejściowe drzwi pełne PARMAX cechują się nowoczesną, minimalistyczną formą i wysoką jakością wykonania. W dodatkowej opcji, na indywidualne zamówienie, istnieje możliwość wykonania spławu dolnego z inoxu lub drewna, jak również możliwość usłojenia w pionie.

Drzwi pełne zewnętrzne doskonale wpisują się w oczekiwania stawiane współczesnemu budownictwu. Są estetyczne, a zarazem minimalistyczne pod względem elementów dekoracyjnych. Zapewniają pożądane parametry techniczne – niski współczynnik przenikalności cieplnej i doskonałe walory akustyczne – oraz trwałość, której zawdzięczają możliwość wieloletniego użytkowania przy zachowaniu pierwotnych walorów wizualnych.

Drzwi pełne zewnętrzne PARMAX: Poznaj nasze produkty

W PARMAX cenimy jakość i funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Dlatego nasze drzwi wejściowe pełne wykonujemy przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają:
• atrakcyjny wygląd,
• trwałość,
• pożądane parametry techniczne drzwi,
• swobodę projektowania skrzydeł drzwiowych o zróżnicowanym wykończeniu.

Drzwi wejściowe wywierają pierwsze wrażenie na gościach w Twoim domu i klientach Twojej firmy. Wybierając drzwi wejściowe pełne nie musisz się obawiać tradycyjnego, nudnego looku. Nowoczesne minimalistyczne dodatki urozmaicą prezencję skrzydła drzwiowego, jednocześnie podnosząc jego funkcjonalność i zwiększając komfort użytkowania. Na Twoją uwagę w sposób szczególny zasługują klamki, które są głównym elementem dekoracyjnym panelu.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy drzwi pełne zewnętrzne jednoskrzydłowe z możliwością wykonania dostawki bocznej. Ruchoma dostawka boczna zwiększa szerokość ciągu komunikacyjnego, tym samym ułatwiając wnoszenie i wynoszenie przedmiotów wielkogabarytowych, takich ja meble czy inne elementy wyposażenia wnętrza. To także ciekawy sposób na doświetlenie holu i podkreślenie oryginalnego charakteru drzwi frontowych.

Drzwi pełne Drzwi pełne

Najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych pełnych

 

Drzwi zewnętrzne pełne dla domu, biura, firmy

Drzwi wejściowe pełne to produkt cechujący się szerokimi możliwościami zastosowania. Ze względu na ponadczasowe wzornictwo drzwi tego typu doskonale wpisują się zarówno w potrzeby obiektów utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnych nieruchomości. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wyposażenia wejścia frontowego w niezawodny system kontroli dostępu, który zwiększa poziom bezpieczeństwa i podnosi komfort użytkowania nieruchomości.

Interesują Cię drzwi wejściowe pełne? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent wysokiej jakości drzwi drewnianych zapewniamy szeroki wybór modeli dopowiadających zróżnicowanym stylom architektonicznym i indywidualnym oczekiwaniom klientów. Nasze drzwi zewnętrzne pełne znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym na terenie całego kraju. Zapoznaj się także z ofertą drzwi z czytnikiem linii papilarnych!

Wyposażenie

Technologia

Modele Top Design PLUS

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!