Zgodnie z założeniami przemysłu 4.0, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Zgodnie z założeniami przemysłu 4.0

shutterstock_639841954_opt-1170x1252

Firma PARMAX produkuje drzwi, o których marzą właściciele domów i biur. Nowoczesne, wytrzymałe i piękne. Zaprojektowane i wykonane tak, by spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Drzwi PARMAX są montowane w domach, mieszkaniach, biurach i klasztorach. Zawsze doskonale dopasowane, starannie wykończone i współgrające z wizją architekta lub konserwatora zabytków.

Firma PARMAX robi wiele, żeby pogodzić tradycję z nowoczesnością, standardy z indywidualnym podejściem. Nowoczesną linię technologiczną, zaprojektowaną zgodnie z wymaganiami czwartej rewolucji przemysłowej, opuszczają prawie doskonałe produkty. Ostatni szlif, w sensie dosłownym, nadaje im ręka doświadczonego pracownika, zdolnego dostrzec każdy szczegół wymagający dopieszczenia.

 

Raj dla architektów

Drzwi zewnętrzne pełnią w każdym budynku szczególnie ważną funkcję: witają i żegnają gości, zapowiadają, co czeka wewnątrz. Powinny więc harmonizować z wyglądem i funkcją budynku. Czasami wskazane jest podkreślenie pewnych aspektów działalności instytucji, na przykład powagi, władzy, solidności, stabilności. Mogą tego oczekiwać banki, urzędy, kancelarie prawne. Jeśli koncepcja architekta przewiduje zastosowanie drzwi o wysokości i szerokości większej niż standardowa, firma PARMAX może dostarczyć odpowiednie rozwiązania. Większość modeli drzwi jest dostępna w ponadstandardowym rozmiarze – do wysokości 3 metrów. Możliwe jest również wykonanie drzwi na specjalne zamówienie.
Swoboda wyboru to wyraz troski o klienta i wiary w sens tworzenia budynków oryginalnych, niepowtarzalnych, doskonale odpowiadających funkcjom, które mają pełnić. Zarządzanie produkcją w zakładzie wykorzystującym nowoczesne technologie do obróbki tradycyjnych materiałów wymaga przewidywania, wdrażania metod i rozwiązań, które staną się standardem w najbliższej przyszłości. Stąd zainteresowanie firmy PARMAX metodami zgodnymi z trendami Przemysłu 4.0.

 

Materiały tradycyjne i nowoczesne

Firma PARMAX wykorzystuje większość stosowanych na świecie materiałów do produkcji drzwi. Historycznie najstarszym z nich jest lite drewno. Elektroniczny pomiar wilgotności drewna i precyzyjne obrabiarki skracają czas produkcji, ale nie zastępują ludzi. Doskonały efekt może uzyskać tylko doświadczony stolarz, dbający o każdy szczegół: od wyboru dobrego, odpowiednio wysezonowanego drewna po polerowanie powierzchni i nakładanie powłoki lakierniczej.
Drewno doskonale współgra ze szkłem. Drzwi PARMAX mogą być wyposażane w szyby mleczne i przezroczyste, wykonane ze szkła o bardzo wysokim współczynniku izolacji cieplnej. Elementy szklane drzwi zewnętrznych nie są podatne na przypadkowe i celowe uszkodzenie. Wysoką odporność na włamanie zapewnia przemyślany i dopracowany sposób osadzania szyb w drzwiach. Nie da się ich wepchnąć do środka, aby ułatwić pokonanie zabezpieczeń.
Tam, gdzie wskazane jest użycie wyłącznie szkła, można zastosować całoszklane drzwi PARMAX. Wykonane z precyzyjnie ciętego, hartowanego szkła, poddane dokładnej kontroli będą zdobiły budynek przez wiele lat.
Dla klientów poszukujących drzwi o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie firma PARMAX przygotowała kolekcję łączącą elementy aluminiowe i drewniane. Precyzja wykonania prac stolarskich i nowoczesne powłoki lakiernicze elementów metalowych tworzą harmonijną kompozycję, odporną na warunki atmosferyczne, intensywną eksploatację i próby celowego uszkodzenia.

Wizjery elektroniczne

Na życzenie klienta firma PARMAX wyposaża drzwi w wizjery elektroniczne renomowanej firmy Yale. Ta z pozoru drobna modyfikacja może w istotny sposób poprawić bezpieczeństwo domu lub siedziby firmy. Wizjer elektroniczny rejestruje obraz nie tylko w zakresie widzialnym, ale i w podczerwieni. Dzięki temu można obserwować osoby stojące na zewnątrz drzwi nawet wtedy, gdy oświetlenie budynku ulegnie awarii albo zostanie celowo uszkodzone.
Obraz z kamery wizjera jest automatycznie rejestrowany na karcie pamięci SD wraz z datą i godziną zdarzenia. Zapis może posłużyć do identyfikacji intruzów i sprawców uszkodzeń drzwi.

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!