Producent okien PCV – Parmax

wczytywanie strony

menu mobilne

Producent okien PCV: Nowoczesne systemy okienno-drzwiowe w korzystnej cenie

Okna i drzwi z PCV niezmiennie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem właścicieli domów i mieszkań. Ich wybór wiąże się z ograniczeniem kosztu zakupu okien, przy jednoczesnej możliwości sięgnięcia po wyroby z segmentu premium. Wysokiej jakości okna PCV są przystępne cenowo, oferują bardzo dobre parametry techniczne, nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych i przez długi czas zachowują estetyczny wygląd.

Jako producent okien PCV dostarczamy szeroki wybór systemów okienno-drzwiowych znajdujących zastosowanie w produkcji okien o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Ich wspólnym mianownikiem są bardzo dobre parametry techniczne, dzięki którym oferowana solarka jest energooszczędna i wpływa korzystnie na akustykę we wnętrzach. W ofercie posiadamy m.in. okna PCV dedykowane do montażu w domach pasywnych.

O dużej popularności naszych wyrobów decyduje:

Okna PCV: Jako producent staramy się jak najlepiej odpowiadać na Twoje potrzeby

Systemy PCV oferują możliwość wykonania okien na dowolny wymiar. Mogą to być okna rozwierane, uchylne, przesuwne, panoramiczne i witryny. Mnogość i zróżnicowanie dostępnych technologii daje praktycznie nieograniczone możliwości realizacji stolarki otworowej, która idealnie wpisuje się w założenia projektu architektonicznego danej nieruchomości. Dodatkowym atutem okien PCV od producenta jest dostępność profili w szerokiej gamie kolorystycznej – od tradycyjnych okien białych, przez deseń nawiązujący do naturalnej struktury drewna, aż po najmodniejsze w ostatnim czasie okna antracytowe.

Inwestorów zainteresowanych wyborem systemów okienno-drzwiowych z PCV zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą PARMAX. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które wyróżniają się ze względu na wysoką funkcjonalność, bardzo dobre parametry techniczne i atrakcyjny design. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści PARMAX z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego systemu okienno-drzwiowego. Nasze okna PCV znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych i komercyjnych na terenie całego kraju. Zapoznaj się także z naszą ofertą drzwi wejściowych aluminiowych

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!