PARMAX ponownie w drużynie Szlachetnej Paczki, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

PARMAX ponownie w drużynie Szlachetnej Paczki

Firma PARMAX od wielu lat angażuje się w liczne akcje charytatywne, zarówno wspierając lokalną społeczność, jak i biorąc udział w inicjatywach o zasięgu ogólnopolskim. W tym roku ponownie postanowiła wesprzeć Szlachetną Paczkę, wspierając pięcioosobową rodzinę.

PARMAX to firma odpowiedzialna społecznie, która nie pozostaje obojętna na los potrzebujących. Artur i Paweł Paruch, właściciele firmy, wierzą, że dobro wraca i należy się nim dzielić – szczególnie w tak wyjątkowym okresie, jak święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym nikt nie powinien czuć się samotny ani opuszczony. Dlatego firma ponownie wzięła udział w Szlachetnej Paczce. Tym razem do inicjatywy dołączyła również Pani Agnieszka Paruch, żona jednego ze współwłaścicieli firmy PARMAX, właścicielka dwóch sklepów Coccodrillo (w Myślenicach i Bochni) oraz Moodo w Bochni. Razem wsparli rodzinę w trudnej sytuacji materialnej, zapewniając jej wszystkie najpotrzebniejsze artykuły.

 

Potrzebująca rodzina

 

Firma postanowiła wesprzeć pięcioosobową rodzinę w trudnej sytuacji materialnej, której jedynym żywicielem z powodu nieuleczalnej choroby żony jest Pan Zbigniew. Rodzina została ciężko doświadczona przez los – dom został całkowicie zalany i zrujnowany, przez co nie nadaje się do zamieszkania. Po śmierci ojca Pana Zbigniewa, jego matka, Inga, podupadła na zdrowiu psychicznym i wymaga stałej opieki. Dużym obciążeniem jest zajęcie komornicze z tytułu odziedziczonego, niespłacanego kredytu. Mimo wielu trosk, jest to bardzo wspierająca i pomagająca sobie nawzajem rodzina. Pomoc otrzymana w ramach Szlachetnej Paczki pomoże im z nadzieją patrzeć w przyszłość.

 

Każdy z nas może zmieniać świat na lepsze. Szlachetna Paczka to nie tylko pomoc materialna. To dostrzeżenie potrzebujących, danie im nadziei na lepsze jutro i siły do zawalczenia o zmianę swojego życia. Jest to wspaniała inicjatywa, dzięki której możemy dzielić się dobrem z najbardziej potrzebującymi, do czego zachęca firma PARMAX. Jest wiele akcji charytatywnych, do których możemy się przyłączyć, wystarczy, że będziemy chcieli dać innym coś od siebie.

 

Insta_Parmax

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!