Producent okien pcv Kraków

wczytywanie strony

menu mobilne

Okna PCV: Jakość w konkurencyjnej cenie

Wybierając okna poszukujemy rozwiązań, które zapewnią nam wysoki komfort użytkowania i jednocześnie będą trwałe i niewymagające w konserwacji. Okna PCV to rozwiązanie odznaczające się licznymi zaletami, pośród których na uwagę z pewnością zasługuje:

Wybór wysokiej jakości stolarki plastikowej stanowi gwarancję trwałości i funkcjonalności okien i drzwi tarasowych w długiej perspektywie czasu. Nic więc dziwnego w tym, że okna tego typu są powszechnie stosowane zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, jak i komercyjnym.

Okna PCV PARMAX: Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy producentem stolarki otworowej z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dobra znajomość rynku, poparta zrozumieniem potrzeb i oczekiwań inwestorów przekłada się na zróżnicowaną ofertę produktową, w ramach której dostarczamy okna PCV odznaczające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i wysokim komfortem użytkowania.

Nasze okna to przede wszystkim:

Okna PCV: Kraków i okolica

Okna PCV marki PARMAX powstają na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej zlokalizowanej w sąsiedztwie miasta Kraków. Krajowa produkcja pozwala nam na kontrolę jakości naszych wyrobów na każdym etapie. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczana przez nas stolarka otworowa z PCV charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem i atrakcyjnym wzornictwem, ale przede wszystkim spełnia surowe kryteria dotyczące parametrów izolacyjności cieplnej.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli okiennych dostępnych w kilku wersjach wzorniczych. To sprawia, ze stolarka PARMAX jeszcze lepiej odpowiada na zróżnicowane potrzeby inwestorów i pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji architektów. Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości okien PCV zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!