Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa domu, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa domu

Potrzeba bezpieczeństwa odgrywa ogromną rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Chcąc czuć się pewnie i komfortowo we własnym domu, powinniśmy zadbać o to, aby osoby z zewnątrz nie miały możliwości przedostania się do jego wnętrza w sposób niepożądany. Dbają o to producenci drzwi zewnętrznych, stosując w swoich produktach coraz skuteczniejsze zabezpieczenia. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do swojej oferty kolejne innowacyjne rozwiązanie – dotykowy czytnik linii papilarnych. Przygotowaliśmy dla Was specjalną z okazji jego premiery.

Zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom domu jest najważniejszą rolą drzwi zewnętrznych. Jak zatem zabezpieczyć drzwi wejściowe, aby nas chroniły, będąc nie do sforsowania dla potencjalnych intruzów? Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania: wielofunkcyjne piloty, klawiatury numeryczne, czytniki linii papilarnych. W kolekcjach drzwi zewnętrznych stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń dostępnych na rynku, nie ustając w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

 

Dotykowy czytnik linii papilarnych

 

Czytnik linii papilarnych to technologia, która jest rozwijana na polskim rynku drzwi zewnętrznych od 2014 roku, kiedy wprowadziliśmy go jako pierwsi. Rozwiązanie to jest coraz bardziej udoskonalane – jesteśmy znani z implementowania nowoczesnych technologii w systemach bezpieczeństwa, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o dotykowy czytnik linii papilarnych. Nie przechowuje on obrazu linii papilarnych, sczytuje 90 punktów z palca i zamienia je w kod biometryczny. Dodatkowo umożliwia on wygodne sterowanie systemem otwierania drzwi za pomocą intuicyjnej aplikacji. Wyposażony jest także w funkcje ułatwiające użytkowanie domownikom – możliwość ustawienia czasowego dostępu świetnie sprawdzi się, jeśli w obowiązkach domowych pomaga nam gosposia lub sprzątaczka. Funkcja „impreza” pozwalająca na ustawienie czytnika jako przycisk otwierający to świetne rozwiązanie, gdy planujemy spotkania towarzyskie. Czytnik wyróżnia również najwyższa jakość wykonania, niezawodność i nowoczesny design.

 

Oferta specjalna z okazji premiery nowego czytnika

 

Postanowiliśmy uczcić wprowadzenie na rynek drzwi zewnętrznych kolejnej innowacji. Wyjątkowy produkt zasługuje na wyjątkową ofertę – pierwszych stu klientów, którzy zakupią drzwi z kolekcji X FAKTOR, Top Design WOOD, Top Design GLASS, Top Design PLUS i Top Design INOX otrzyma dotykowy czytnik linii papilarnych już od złotówki! Szczegóły promocji dostępne w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!