LAMELLO – unikalna kolekcja drzwi. Artykuł z magazynu „Świat Drzwi

wczytywanie strony

menu mobilne

LAMELLO – unikalna kolekcja drzwi. Artykuł z magazynu „Świat Drzwi" nr 01/2021

lamello_v06 (1)

Sterowanie elektroniką, elektrozaczep, klawiatura kodowa i zupełna nowość na rynku drzwi zewnętrznych – maksymalna rozpiętość skrzydła drzwi 360 cm – to najważniejsze wyróżniki najnowszej kolekcji drzwi zewnętrznych firmy PARMAX – linii LAMELLO.

W przekonaniu, że nie można stać w miejscu, i w działalność każdej firmy wpisany jest rozwój, PARMAX – producent ekskluzywnych drzwi zewnętrznych – konsekwentnie wprowadzając w swoich drzwiach najnowocześniejsze rozwiązania, sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Nieustannie wdraża nowe rozwiązania, podnosi jakość produktów, dodaje nowe pakiety i sprawdza ich odbiór przez klientów. Rozwój to wejście w rolę klienta.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów

Monitoring rozwiązań w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych oraz wsłuchanie się i zrozumienie klientów, ich potrzeb i oczekiwań, aby zaproponować im nowe, dodatkowe produkty, zawsze są motywacją do działań i rozwoju. Tak właśnie było w przypadku najnowszej innowacyjnej kolekcji drzwi zewnętrznych klasy Premium firmy PARMAX – linii LAMELLO.

Kluczowa cecha –nietypowość

Drzwi oferowane przez PARMAX to przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości, czyli cechy, których poszukują dzisiaj projektanci wnętrz. Drzwi PARMAX to gwarancja wysokiej jakości w nietypowych rozmiarach i właśnie rozmiar jest kluczową cechą kolekcji LAMELLO. Są to pierwsze drzwi drewniane z zawiasem pivot o przesuniętej osi. Właśnie dzięki temu można wykonać skrzydło o szerokości nawet 360 cm, dostosowane do obiektów nowoczesnej architektury. Drzwi z kolekcji LAMELLO są wyposażone w elektrozaczep, sterowanie elektroniką oraz klawiaturę kodową, dzięki której mogą otwierać się automatycznie.
Kolekcja LAMELLO została zaprojektowana w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w architekturze budynków i stolarce budowlanej. Możliwość stosowania drewnianych lameli poziomych i pionowych to kolejna cecha wyróżniająca drzwi PARMAX i potwierdzająca innowacyjność oraz kreowanie trendów na konkurencyjnym rynku drzwi klasy premium.

 

Więcej na temat drzwi LAMELLO przeczytacie w 5. wydaniu magazynu „Świat Drzwi” – już w przyszłym tygodniu znajdziecie je na www.magazynswiatdrzwi.pl.

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!