Drzwi zewnętrzne PARMAX i Program Czyste Powietrze, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi zewnętrzne PARMAX i Program Czyste Powietrze

W ramach rządowego programu poprawy jakości powietrza został przygotowany program priorytetowy Czyste Powietrze, którego celem jest zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Celem programu jest zachęcanie właścicieli domów jednorodzinnych do wymiany starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, co pozwoli na bardziej efektywnie zarządzanie energią. Wprowadzenie tych zmian wpłynie korzystnie na ochronę środowiska, ale także na domowy budżet – korzystanie z rozwiązań energooszczędnym pozwala zmniejszyć nakłady finansowe na enegię. Program skierowany jest do osób fizycznych ‒ właścicieli domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Dofinansowanie na drzwi zewnętrzne

Program Priorytetowy Czyste Powietrze daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego m.in. na drzwi zewnętrzne. Wszystkie modele drzwi wejściowych pasywnych PARMAX spełniają wymogi programu Czyste Powietrze.

Poniżej przedstawiamy wyniki badań przenikalności cieplnej drzwi zewnętrznych PARMAX.

Szczegóły programu.

 

 

Drzwi zewnętrzne PARMAX i Program Czyste Powietrze Drzwi zewnętrzne PARMAX i Program Czyste Powietrze Drzwi zewnętrzne PARMAX i Program Czyste Powietrze

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!