Nowa odsłona kolekcji RAL DESIGN 2021, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Nowa odsłona kolekcji RAL DESIGN 2021

Szanowni Kontrahenci,

W Parmax nieustannie się rozwijamy  i dążymy do ulepszenia naszej oferty produktowej, tak aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Projekt RAL DESIGN to kolekcja zaprojektowana i wykonana z myślą o miłośnikach nowoczesnego wzornictwa, którzy nie boja się odważnych połączeń kolorystycznych, by spełnić wymagania różnych grup klientów, opracowaliśmy nowe wzory w oparciu o modele Basic oraz Klasyczne.

mailing_katalog_RAL_1Bjpg mailing_katalog_RAL_1c

 

Nowości i jeszcze raz Nowości!

Dwa nowe modele Basic 16 G i Basic 18 i aż 7 nowych modeli drzwi z kolekcji klasycznej w dowolnych kolorach  kryjących z palety Ral (wszystkie modele klasyczne wykończone na gładko, bez widocznej struktury) to niemal nie ograniczone możliwości aranżacyjne, np. mocny akcent kolorystyczny w postaci niebieskich czy energetyzujących, żółtych drzwi znakomicie podkreśli charakter domu. Tak prezentują się nowe model drzwi z szerszą oferta dostawek bocznych.

mailing_parmax9 mailing_parmax8 mailing_parmax7

 

Dotychczasowe modele Klasyczny A oraz Klasyczny B  od teraz  również są dostępny wyłącznie w wykończeniu na gładko, bez widocznej struktury w kolorach Ral.

 

Pragniemy również zaznaczyć, iż zmienia się rękojeść klamki Arizona

mailing_parmax4

 

Wprowadzamy nowe zestaw wyposażenia z pochwytem mocowanym pod kątem

mailing_parmax6mailing_parmax5

Już nie długo nowy, odświeżony katalog Ral Design będzie dostępny w wersji papierowej, a teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą w wersji elektronicznej.

 

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!