Gdzie kupić?, Drzwi drewniane – zewnętrzne i wewnętrzne Parmax

wczytywanie strony

menu mobilne

Gdzie kupić?

Lista partnerów

Kliknij zaznaczony punkt na mapie aby zobaczyć dane teleadresowe naszego partnera lub wybierz województwo z poniższej listy, aby zobaczyć spis dystrybutorów, u których można zakupić nasze produkty.

Informacje zostaną wyświetlone pod mapką.

Wybierz województwo:

Domega

Salon firmowy
Poznań, ul. Krauthofera 42
info@domega.pl
(61) 830-34-68

Domega

Salon firmowy
Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 92
swarzedz@domega.pl
(61) 651 54 54

Aspeer

Leszno, Pankiewicza 1
info@aspeer.pl
(65) 526 56 57

Cezab

Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 69
biuro@cezab.pl
(62) 735 55 56

FH Elwa sc

Kalisz, ul. Wrocławska 48
elwasc@wp.pl
(62) 768-70-93

F.H.U. Bau-Bud Adam Olszewski

Szydłowo 47A,
biuro@bau-bud.pl
604-936-266

Nidom

Konin, ul. Spółdzielców 27/1
oknaidrzwi@onet.eu
(63) 245-87-59

Okno-Profil s.c.

Ostrów Wlk, ul. Grabowska 93
okno-profil@o2.pl
(62) 736-15-11

Okno-Profil s.c.

Ostrów Wlk, ul. Wrocławska 55
okno-profil@o2.pl
(62) 738-11-26

Okno-Profil s.c.

Ostrów Wlk, ul. Odolanowska 58
okno-profil@o2.pl
(62) 730-04-98

Okno-Profil s.c. Brado

Ostrów Wlk, ul. Odolanowska 97
okno-profil@o2.pl
(62) 505-78-91

ALANDO

Kalisz, ul. Majkowska 17

62/757 69 69

Partner

Wronki , Al. Wyzwolenia 1

696-410-449

Tyvo Design Krzysztof Tywonek
HOME CONCEPT (dawne TTW HOME)

Salon firmowy
Katowice, al. Roździeńskiego 191
biuro@tyvo.pl
796-903-300

Timber

Salon firmowy
Cieszyn, ul.Stawowa 48
biuro@timber.pl
(33) 852 53 23

Art Seven

Gliwice, ul. Tarnogórska 6
artseven.gliwice@gmail.com
(32) 441-77-05

Drewdom s.c.

Mazańcowice k. Bielsko-Biała, Mazańcowice 602
drewdom@op.pl
(33) 815-61-94

Euro Tech

Mikołów, ul. Jasna 2
info@eurotech.pl
(32) 738-52-80

FHPU Domino

Częstochowa, ul. Sabinowska 18
domino.pl@onet.eu
(34) 369-73-08

FHU Meritum

Częstochowa, ul. Krótka 29/31
biuro@oknameritum.pl
(34) 361-03-92

Galeria drzwi „Ewa”

Częstochowa, ul. Brzozowa 2/8 lok. 152
(34) 363-17-20
Częstochowa, Krakowska 26a, (34) 347-09-24
ewa.soltysik@drzwiewa.pl,

Interior

Katowice, al. Roździeńskiego 199
biuro@interior.katowice.pl
535-080-100

MTB Janusz Jasiński i Spółka s.j.

Żywiec, ul. Łączna 8a
zywiec@mtbjasinski.com.pl
(33) 861-02-63

Multi - Form

Wodzisław Śląski, ul. Łużycka 1
wodzislaw@multiform.pl
(32) 456-94-68

Multi - Form

Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 194
czechowice@multiform.pl
(32) 215-61-48

Multi - Form II

Pszczyna, ul. Cieszyńska 36
pszczyna@multiform.pl
(32) 44-72-046

Multi - Form II Sp. z o.o.

Tychy, ul. Filaretów 31
sklep.tychy@multiform.pl
(32) 227-27-27

Multi Design Sp. z o.o.

Tychy, ul. Metalowa 4
salon@multidesign.com.pl
(32) 329 13 97

Multiko

Bielsko-Biała , Mazańcowice 57
bielsko@multiko.eu
798 675 654
512 621 571

Multiko

Sosnowiec , ul. Piłsudskiego 50
sosnowiec@multiko.eu
32 355 10 50

Multiko

Chorzów, ul. Katowicka 157
chorzow@multiko.eu
519101283

Multiko

Rybnik, ul. Prosta 180
rybnik@multiko.eu
513812072

Perfekt Design

Lubliniec, ul. Świętej Anny 15 a
perfekt.lubliniec@oknoplast.com.pl
(34) 351 18 92, 696 022 898

Super Drzwi Okna/Drzwi/Bramy

Świętochłowice, ul. Wojska Polskiego 16B
superdrzwi@superdrzwi.pl
(32) 770 53 10

Super Drzwi Okna/Drzwi/Bramy Centrum Handlowe AGATA

Katowice, Al.Roździeńskiego 93
superdrzwi@superdrzwi.pl
(32) 781 19 10

Grala Stolarka

Salon firmowy
Kraków, ul. Zakopiańska 56
biuro@gralastolarka.pl
(12) 373-93-63

Atelier Salon Stolarki Budowlanej

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Kraków, ul. Powstańców 25A
salon.atelier@wp.pl
601555921

Creative Salon Drzwi Janusz Zięba

Myślenice, ul. Słowackiego 90a
janzie@vp.pl
691241692

FHU Liszka Jerzy Liszka

Gorlice, ul. Stróżowska 18
jerzyliszka@poczta.onet.eu
(18) 353-51-51

Mat-bud

Tarnów, ul. Konopnickiej 6
matbudtarnow@op.pl
(14) 629-61-49

Proxa Design

Nowy Sącz, ul. Zielona 34
lreszczynski@proxa.com.pl
(18) 441-12-03

PUH Sotar

Tarnów, ul. Szkotnik 2B
sotar@oknoplast.com.pl
(14) 636-88-33

PUH Sotar

Tarnów, ul. Przemysłowa 8
sotarfilia@oknoplast.com.pl
(14) 629-63-44

IMAGO

Inowrocław, ul. Aleja Niepodległości 80b
biuro@imago-barcin.pl
502563775

IMAGO

Barcin, ul. Słowackiego 28
biuro@imago-barcin.pl
502563775

M2

Brodnica, ul. 3 Maja1
handel@m2-mackowski.pl
603661866

Koncept

Bydgoszcz, ul. Ogińskiego 1

(52) 382 21 36

Salon Drzwi Alex

Toruń, ul. Polna 115
salon.drzwi.alex@poczta.fm
606599905

Urzędowski Wilman

Bydgoszcz, ul. Jagielońska 109/2
urzedowski.bydgoszcz@wp.pl
(52) 340 19 50

Zebrano Jacek Budniewski

Toruń, ul. Antczaka 48/9
jacek@parmax.pl
794-357-405

BRANDFM

SHOWROOM :
Lublin, ul. Chemiczna 7
info@brandfm.pl
601526845

Salon Roko

Lublin, ul. Rusałka 6
biuro@roko.biz.pl
(81) 532-52-71

Adams Centrum Handlowe

Żary, ul. Górnośląska 17
okna@e-adams.pl
(68) 479-44-88

Homax

Słubice , ul. Wojska Polskiego 111f

95 757 14 31

PATIO

Żary, ul. Białostocka 12/1

886-117-654

Budomar Okna Drzwi Bramy

Bełchatów, ul. Czapliniecka 120 A
biuro@budomar.net.pl
(44) 635 90 12

Galeria Drzwi

Łódź, ul. Zachodnia 29/31
arek@galeriadrzwi.pl
(42) 630-85-40

GP System Stamet

Sieradz, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
sieradz@gpsystem.pl
(43) 822-00-15

GP System Stamet

Łódź, ul. Konstantynowska 29
krystian@gpsystem.pl
507-320-639

Mstudio

Łódź, ul. Łąkowa 7B
biuro@mstudio-lodz.pl
(42) 63-63-900

P.H. Bartek Hurtownia Stolarki Budowlanej

Koluszki, ul. 11-go Listopada 63
bartekinfo@bartek-okna.pl
(44) 714-44-44

Mariot

Salon firmowy
Rzeszów, ul. Popiełuszki 5
mariot@mariot.pl
(17) 85-90-985

MTBM Okna i Drzwi

Salon firmowy
Warszawa, ul. Bartycka 26 paw 43
biuro@mtbm.pl
(22) 851-47-19

Aprum

Autoryzowany Salon Sprzedaży
Janki gm. Raszyn, ul. Sezamkowa 2
aprum.biuro@gmail.com
(22) 720-55-61, 602 599 527, 608 208 249

DOORSystem

Milejowice k. Radomia, ul. Jaworowa 7B
biuro@doorsystem.pl
(48) 344 07 41

PSB AR Skład Góra Kalwaria

Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 8
okna@ar-sklad.com.pl
691-398-459

Nova BP

Legionowo, ul. Jagiellońska 34
biuro@novabp.pl
(22) 784-83-30

Noveo Dariusz Nowacki

Płock, ul. Synów Pułku 4
biuro@noveo.com.pl
(24) 266-83-03

Nowak Dom

Siedlce, ul. Warszawska 22
siedlce@oknoplast.com.pl
(25) 644 52 72

MontGrup

Izabelin, ul. 3 Maja 88
biuro@montgrup.pl
501-141-901

P.H.U. Rajs s.c.

Radzymin k. Warszawa, ul. Wołomińska 30
rajs.kaszuba@wp.pl
(22) 786-59-32

Salon Drzwi.pl

Warszawa, ul. Kopijników 75a bud.2
warszawa@drzwi.pl
(22) 889 07 90

Salon Mazur

Warszawa, ul. Korkowa 31/U4
biuro@salonmazur.pl
(22) 612-66-17

Salon podłóg i drzwi VOX

Radom, ul. Warszawska 156
radom_warszawa@vox.pl
48/370-31-24, 661 259 008

Perfekt Design

Opole, ul. Oleska 121
perfekt.opole@oknoplast.com.pl
77 453 81 93 , 660 008 347

Probud Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 33
probudkk@post.pl
(77) 482-65-20

Ardor

Białystok, ul. Składowa 12
ardor@oknoplast.com.pl
(85) 744 20 80

ASPEKT s.c.

Białystok, ul. Łukowska 2/2
aspektbialystok@gmail.com
604-473-663 , 508-127-229

Rachtan

Siemiatycze, ul. Nadrzeczna 3a
biuro@e-rachtan.pl
(85) 655-66-55

Amma Andrzej Siennicki

Malbork, ul. Sienkiewicza 27
biuro@amma.malbork.pl
55 647-67-67

CK-Stolarka

Leśniewo, ul. Pucka 21
biuro@ck-stolarka.pl
600-021-359

Domax

Kwidzyn, ul. Warszawska 74
domax@oknoplast.com.pl
502031237

Eurostandard

Chojnice, ul. Topole 20
biuro@eurostandard.biz
602679535

GreenStep

Gdańsk, ul.Przywidzka 9
biuro@greenstep.pl
791530556

Horyzont

Starogard Gdański, ul. Zielona 2
horyzont@oknoplast.com.pl
663758805

Oknosfera

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 20
oknosfera@oknoplast.com.pl
(58) 553-41-41

Sprints

Wejherowo, ul. Gdańska 5
wejherowo@ruckzuck.com.pl
(58) 672-11-91

Sprints

Kościerzyna, ul. Miodowa 20
biuro@sprints.pl
(58) 680-85-74

Abo

Elblag, Rawska 23c
tomasz.kozakiewicz@aboelblag.pl
500150751

Spektrum

Ełk, ul. Wojska Polskiego 87

506-550-041

Piwowarczyk Urzędowski

Salon firmowy
Legnica, ul. Fabryczna 22
biuro@oknadrzwipiwowarczyk.pl
(76) 854-80-60

DGD - Dolnośląska Galeria Drzwi

Wrocław, ul. Grota Roweckiego 185
dgd@dgd.wroclaw.pl
(71) 336-20-09

Ekodynamic

Wrocław, ul. Karmelkowa 29, pawilon 8
okna@ekodynamic.com.pl
601-887-484

Euro-Mag

Suchy Dwór, ul. Główna 12
okna.euromag@gmail.com
(71) 316-49-46

M&J

Kłodzko, ul. Żeromskiego 24
mjklodzko@onet.eu
(74) 86-59-035

Mata drzwi i okucia

Wrocław, ul.Brücknera 25-43
mata@mata.org.pl
(71) 71-71-118

Mikołajczyk

Wrocław, ul. Legnicka 62
legnicka@okna-mikolajczyk.pl
(71) 351-63-31

PHU BZM Cieśla

Bolesławiec, ul. Masarska 1
okna@ciesla.pl
(75) 732-32-76

PHU Peter

Lubin, ul. Sikorskiego 60
peter@oknoplast.com.pl
(76) 746-33-10

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Borowska 186a
borowska@fix.wroclaw.pl
717-802-666

PPHU FIX - Autoryzowany salon sprzedaży Vetrex Okna Premium

Wrocław, ul. Bystrzycka 69c
bystrzycka@fix.wroclaw.pl
717-959-649

Salon Drzwi.pl

Wrocław, ul. Zielonogórska 12
wroclaw@drzwi.pl
(71) 355-36-57

Drewland

Koszalin, ul. Lechicka 40a
drewland@interia.eu
(94) 342-50-51

Labradoor-Bergen s.c. K.Butrym, M. Jakszuk

Szczecin, ul. Santocka 48-49
labradoor@wp.pl
(91) 48 32 092

Werner&Werner

Szczecinek, ul. Armii Krajowej 68a
kontakt@werner-werner.pl
(94) 374 12 28

LUXDOOR

Kielce, ul. Sandomierska 170A
biuro@luxdoor.eu
41 342 51 14

Katalog produktów

Aktualności

TOP TEN dla najbardziej efektywnych drzwi w roku 2017

TOP TEN dla najbardziej efektywnych drzwi w roku 2017

czytaj dalej

 do_gory